Jdi na obsah Jdi na menu
 


Rozhovor 02

23. 7. 2006
O: Jak se změnil tvůj život, vzhledem k tomu, že začal "Harry Potter" film?
Emma: Život mé rodiny a přátel se opravdu tak moc nezměnil. Jasne,ze me lidi poznávají na ulici a jsem víc pryc z domu. A mám opatřenou osobní figurku. Stále se snaľím udrľet svůj život jako normální.

O: Jaké to je pracovat s Kennethem Branaghem?
Emma: Když jsem se s ním poprvé setkala, myslela jsem si, ze je opravdu zastrasující, ale je to opravdu úzasná osoba. Je to opravdu nádherný člověk. Myslím, ze zobrazil charakter Gilderoye Lockharta perfektně - opravdu usměvavý a zábavný.

O: Kdybys měla domácího skřítka, co by si s ním dělala?
Emma:
Nebyla jsem při ľádné scéně s Dobbym, ale myslím si, ľe je opravdu sladkej a ráda bych si ho vzala domů a posadila ho na postel s ostatními svými hrackami.

O: Ovlivnila práce na filmu tvou skolní práci?
Emma: Kdyz jsme byli na natácení, méli jsme domácího učitele,udrľovali jsme školní práci-maximálně 3hodiny a minimálně 5 hodin ,tak jsme dzeli vsechno.Opravdu se tesím do školy, je krásné jít zpět a být normální.Tenhle rok jsem měla docela velkou zkousku,tak je to obtíľné,když jdu zpátky do skoly ve spárách mezi filmování.

O: Máš nocní mury po zhlédnutí filmu?
Emma: Ne, ne porád.Myslím, že to je to, co delám opravdu dobre. I když jsou tu docela tmavé zápletky, trochu více komplikované, jsou tu stále světlé scény - řechtala jsem se vzdycky do uličky.

O: Co je nejhorsí a nejlepsí vec na tom, být slavná?
Emma: Myslím, ze když vezmete pryč všechny premiéry, tisk a všechny naparáděné dobré hadříky, zůstane jen fakt, že stále hrajete. A myslim, ze to je pro mě to nejlepsí.

O: Řekla bys, ze ty a tvoje osoba jste si podobné?
Emma: Myslím, ze Hermiona je velmi panovacná. Tak jsem ve filmu panovacná kolem Ruperta a Dana, ale doufám, ze to moc nedelám ve skutečném zivote.Je velmi rozhodnutá a cestná.Nejsem tak studijní jako ona-strávím více casu sportovanim a kreslenim-nejsem docista zachvacena v knihach.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář