Jdi na obsah Jdi na menu
 


Nová role pro Emmu??

10. 8. 2006

 Je možné, že by se Emm ocitla na filmovém plátně v jiné roli než je Hermiona???     Možná ano, možná ne. Každopádně to uvidíme...

Když byla surfařka Bethany Hamilton napadena v roce 2003 žralokem na severním pobřeží Kauai (Hawaii), přišla o ruku, ne ale o svůj elán. Film vyprávějící její příběh by se měl začít natáčet koncem tohoto roku. A Emma Watson se dostala do užšího výběru o roli Bethany…


Když Bethany v roce 2003 napadl žralok, přišla sice po ataku o ruku, ale ne o životní elán. Nyní se 16letá Bethany dala na podnikání - vybudovala miniříši obchodu, zahrnující třeba prodej parfému s názvem Stoked a řady doplňků prodávaných v oblíbeném obchodě dospívajících Claire´s. Také pracuje na sérii románů pro mladé a třech návěštních knihách.
"Bylo to opravdu vzrušující," říká. "Jsem šťastná, že můžu odvyprávět svůj příběh a inspirovat tak další dívky."

Svůj příběh nebude vyprávět poprvé - ani naposledy. Soul Surfer - její životopis vyšel v roce 2004, a natáčení filmové verze je naplánováno na konec roku. A kdo by mohl hrát Bethany?
Na seznamu tvůrců je Emma Watson (Hermiona Granger) a sestra Britney Spears Jamie Lynn.

Bethanyinou láskou nadále zůstává surfování. Tráví 3 týdny na typickém cestování po soutěžích, už byla v Brazílii, Indonésii a Austrálii. Ale tam nejsou vlny jako doma.
"Hawaii," říká, "bude vždy mým nejoblíbenějším místem."

potterharry.net

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář